- Rozmery kočíka: 110 x 54 x 106 cm
- Rozmery korbičky: 36 x 69 x 56 cm
- Nosnosť: 20 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 🐶 PSY |
|---|---|
| Hmotnost: | 10.22 kg |
| EAN: | 8595681850690 |
| Veľkosť psa: | Malý, Stredný |
| Materiál: | Kov, Látka, Plast |
| Farba: | Sivá |
| Dĺžka: | 1,06 m |
| Výška: | 1,1 m |
| Nosnosť: | 20 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




