Konzerva Applaws Kitten tuniak 70g
Konzerva pre mačiatka - prírodné doplnkové krmivo s tuniakom
Konzerva pre mačiatka - prírodné doplnkové krmivo.
Krmivo je bez umelých konzervačných látok, farbív alebo dochucovadiel. Jemné mäso z tuniaka je ideálnou stravou pre mačiatka, pri odstavovaní a prechode na pevnú stravu a tiež pre kŕmenie v období vývoja a rastu.
Krmivo je ľahko stráviteľné, nutrične vysoko hodnotné, prirodzene hypoalergénne a hlavne veľmi chutné, vhodné aj pre vyberavé a maškrtné mačky.
Tieto výborné konzervy pre mačky obsahujú kvalitné a prírodné suroviny. Kuracie mäso pochádza výhradne z chovov, v ktorých sú kurence chované vo voľných výbehoch, kŕmené bez použitia hormónov a antibiotík, sú zdravé a v potravinárskej kvalite.
Zloženie: filé z tuniaka 40%, rybací vývar.
Akostné znaky: hrubý proteín 13%, hrubé oleje a tuky 1,7%, hrubá vláknina 0,2%, popoloviny 1,6%, vlhkosť 82%.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 🐱 MAČKY |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 5060333435240 |
| Zdravie: | Bez problémov |
| Kvalita: | Superpremium |
| Zloženie: | Tuniak |
| Gramáž: | 70 g |
| Typ mokrého krmiva: | Konzervy |
| Vek mačky: | Mačiatko |
| Hmotnosť balenia: | 0 - 100 g |
| Receptúra: | Tuniak |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Celý sortiment krmív APPLAWS je založený na kvalite použitých surovín. Applaws vyrábajú 100% prírodné krmiva, ktoré obsahujú len kvalitné mäso, zeleninu a bylinky.
Suché krmivá neobsahujú obilniny, vedľajšie živočíšne produkty, sójovú bielkovinu, farbiva ani konzervanty. Použité kuracie mäso pochádza z chovu, v ktorom sú sliepky kŕmené prirodzene bez pridaných hormónov, ryby sú lovené vo voľnej prírode spôsobom neohrozujúcim delfíny.




