Krmivo Avicentra COMPLETE+ činčila & osmák 700g
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 🐹 HLODAVCE |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.7 kg |
| EAN: | 8594048034506 |
| Zloženie: | Bylinky, Obilniny, Strukoviny, Zelenina |
| Gramáž: | 700 g |
| Typ krmiva: | Granuly |
| Druh hlodavca: | Činčila, Degu |
| Hmotnosť krmiva: | 0 - 1 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




