Pelech Dog Fantasy Lux platinum strieborný 120x85cm
Ručne šitý textilný pelech pre psov vo veľkosti 120 x 85 cm, slúžiaci ako pohodlné miesto na odpočinok pre každého psieho maznáčika.
Ručne šitý textilný pelech pre psov slúžiaci ako pohodlné miesto na odpočinok pre každého psieho maznáčika.
- Vyrobené v Českej republike.

- Dve väčšie varianty disponujú snímateľným obalom, ktorý uľahčuje pranie výrobku.
- Viac veľkostí na prispôsobenie každému psiemu maznáčikovi.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 🐶 PSY |
|---|---|
| Hmotnost: | 4.06 kg |
| EAN: | 8595681849908 |
| Veľkosť psa: | Veľký, Obrí |
| Do práčky: | Ano |
| Materiál: | Polyester |
| Farba: | Strieborná |
| Typ pelechu: | Pelechy |
| Tvar pelechu: | Hranatý |
| Dĺžka: | 1,2 m |
| Šířka: | 85 cm |
| Odnímateľný poťah: | Ano |
| Vyberací vankúš: | Ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




