Pelech Dog Fantasy Lux platinum strieborný 58x46cm
Ručne šitý textilný pelech pre psov vo veľkosti 58x46cm slúžiaci ako pohodlné miesto na odpočinok pre každého psieho maznáčika.
Ručne šitý textilný pelech pre psov vo veľkosti 58x46cm slúžiaci ako pohodlné miesto na odpočinok pre každého psieho maznáčika.
- Vyrobené v Českej republike.

- Dve väčšie varianty disponujú snímateľným obalom, ktorý uľahčuje pranie výrobku.
- Viac veľkostí na prispôsobenie každému psiemu maznáčiku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 🐶 PSY |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.02 kg |
| EAN: | 8595681849878 |
| Veľkosť psa: | Miniatúrny, Malý |
| Do práčky: | Ano |
| Farba: | Strieborná |
| Typ pelechu: | Pelechy |
| Tvar pelechu: | Hranatý |
| Dĺžka: | 58 cm |
| Šířka: | 46 cm |
| Odnímateľný poťah: | Ano |
| Vyberací vankúš: | Ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




