Konzerva Applaws Kitten kura 70g
Konzerva pre mačiatka - prírodné doplnkové krmivo s Kuracím mäsom
Konzerva pre mačiatka - prírodné doplnkové krmivo.
Krmivo je bez umelých konzervačných látok, farbív alebo dochucovadiel. Jemné mäso z kuracích pŕs je ideálnou stravou pre mačiatka, pri odstavovaní a prechode na pevnú stravu a tiež pre kŕmenie v období vývoja a rastu.
Tieto výborné konzervy pre mačky obsahujú kvalitné a prírodné suroviny. Kuracie mäso pochádza výhradne z chovov, v ktorých sú kurence chované vo voľných výbehoch, kŕmené bez použitia hormónov a antibiotík, sú zdravé a v potravinárskej kvalite.
Zloženie: kura 53%, ryža, minerály, kurací vývar.
Akostné znaky: hrubý proteín 11%, hrubé oleje a tuky 2%, hrubá vláknina 0,5%, popoloviny 0,5%, vlhkosť 82%.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 🐱 MAČKY |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.07 kg |
| EAN: | 5060122490009 |
| country_of_origin: | TH |
| customs_code: | 23091011 |
| gprs_distributor_address: | Hurdsfield Estate, Hulley Road |
| gprs_distributor_city: | Macclesfield, Cheshire |
| gprs_distributor_country: | GB |
| gprs_distributor_name: | MPM Products Ltd. |
| gprs_distributor_post_code: | SK10 2LZ |
| Gramáž: | 70 g |
| Zdravie: | Bez problémov |
| Kvalita: | Superpremium |
| Zloženie: | Kura |
| Typ mokrého krmiva: | Konzervy |
| Vek mačky: | Mačiatko |
| Hmotnosť balenia: | 0 - 100 g |
| Receptúra: | Kuracie |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Celý sortiment krmív APPLAWS je založený na kvalite použitých surovín. Applaws vyrábajú 100% prírodné krmiva, ktoré obsahujú len kvalitné mäso, zeleninu a bylinky.
Suché krmivá neobsahujú obilniny, vedľajšie živočíšne produkty, sójovú bielkovinu, farbiva ani konzervanty. Použité kuracie mäso pochádza z chovu, v ktorom sú sliepky kŕmené prirodzene bez pridaných hormónov, ryby sú lovené vo voľnej prírode spôsobom neohrozujúcim delfíny.




